dafi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Metody dostawy

 

Wysyłki są realizowane tylko na terenie Polski za pośrednictwem:

 • Firmy kurierskiej GLS
  • Przesyłki kurierskie są dostarczane głównie w godzinach 8:00 - 16:00 w dni robocze. Prosimy podać adres, pod którym będzie obecna osoba upoważniona do odbioru przesyłki. Niestety, nie ma możliwości wyboru  konkretnej godziny dostawy. 

   Jeśli kurier GLS nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem, a będzie miał dostęp do skrzynki pocztowej, zostawi awizo. W przypadku, gdy w pobliżu znajduje się Punkt Odbioru GLS – będzie można odebrać przesyłkę właśnie tam lub skontaktować się z GLS i ustalić inny sposób dostarczenia. Wszelkie informacje wraz z adresem Punktu Odbioru GLS będą podane na awizo. Biuro obsługi klientów GLS: 804 262 262, 46 814 82 20.

 • Usługi Kurier InPost oraz „Paczkomaty 24/7” przez InPost Paczkomaty Sp. z o.o.
  • Odbiór paczek w całej Polsce 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ze wskazanego w zamówieniu paczkomatu.
   Na odbiór przesyłki z Paczkomatu masz 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia z firmy InPost. Termin ten jednorazowo można przedłużyć. Więcej informacji na stronie przewoźnika.Dowiedz się więcej

   Infolinia InPost: 722 444 000 lub 746 600 000


Zwróć uwagę na stan przesyłki i sprawdź jej zawartość w trakcie odbioru. Jeżeli paczka jest uszkodzona, konieczne będzie złożenie reklamacji u przewoźnika.

 

Ceny przesyłek:


  Kurier InPost Paczkomaty
Ceny przesyłek 15,00 zł 12,55 zł

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 150 zł!

 

 

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h (wyłączając dni wolne od pracy).