dafi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Butelka termiczna Dafi

Butelka termiczna

Termosy Dafi utrzymują temperaturę zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów. Nowoczesna butelka termiczna Easy została wykonana w precyzyjny sposób i z dbałością o szczegóły, wykorzystując wysokiej jakości materiały. Szczelna zakrętka została wyposażona w uchwyt dla wygody jej przenoszenia. Butelka termiczna dostępna jest w różnorodnej
i oryginalnej kolorystyce, by zaspokoić gusta najbardziej wymagających Klientów. Butelkę termiczną i kubek termiczny możesz stosować, jako termos dla dzieci lub termos na kawę lub herbatę.

Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 37 produktów

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronie

Butelka termiczna Dafi

Może być stosowana, jako termos na kawę w czasie pracy czy odpoczynku na świeżym powietrzu ale również, jako termos dla dzieci do szkoły. Pamiętaj, że butelkę termiczną możesz również używać do przechowywania zimnych napojów.
Nasze produkty termiczne są niezawodne, jeśli chcemy zachować wysoką bądź niską temperaturę napoju. Ścianki butelki termicznej wykonane są z dwóch warstw stali nierdzewnej, pomiędzy którymi wytworzona jest próżnia. Konstrukcja ta sprawia, że odpowiednia temperatura zostaje utrzymana we wnętrzu nawet do 12 godzin. Szeroka gama kolorystyczna, wygodny uchwyt, optymalna pojemność to nasze butelki termiczne Dafi gwarantują nie tylko najwyższą jakość wykonania, ale również wysoki komfort użytkowania. 

Kubek termiczny SELF Dafi

Niezawodny termos który pomoże ci cieszyć się ciepłymi i zimnymi napojami każdego dnia. Zabierz go do szkoły, pracy, na wycieczkę. Dzięki odpowiedniej średnicy kubek pasuje do większości uchwytów samochodowych. Oryginalna grafika, ergonomiczny kształt, szczelny ustnik i przyjemność picia to zalety tego termosu. Wszystkie elementy kubka termicznego można myć w zmywarce.