dafi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Dzbanek filtrujący Dafi

Dzbanki filtrujące

Nowoczesne dzbanki filtrujące marki Dafi, to funkcjonalne sprzęty kuchenne oczyszczające wodę kranową z chloru. Skutecznie ją dezynfekują również z zanieczyszczeń oraz z niektórych metali ciężkich, mogących się w niej znajdować. Opływowe i delikatne kształty wraz
z wysokiej jakości technologią działania tworzą produkty, które są niezwykle przydatne w kuchni. Ich estetyczny i nowoczesny wygląd sprawiają, że są również ozdobą kuchni. Wyposażone w specjalne wskaźniki, przypominają o comiesięcznej wymianie filtrów Dafi. Uwolnij się od kupowania zgrzewek wody, oszczędzaj czas i pieniądze.

Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 85 produktów

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Dzbanki Dafi do filtrowania wody

Przede wszystkim usuwają z wody kranowej nieprzyjemny zapach i smak chloru, usuwają z niej kamień kotłowy, wzbogacają wodę m.in. w jony magnezu, podniesie jej pH (alkaliczna woda pomoże ci w walce z zakwaszaniem organizmu). Dzbanek filtrujący Dafi to jedno rozwiązanie, które zagwarantuje ci mnóstwo możliwości, a wybór zawsze należy do ciebie. Warto wiedzieć, iż dzbanek z filtrem wyposażony jest (w zależności od modelu) we wskaźnik manualny lub inteligentny LED sensor, który co miesiąc przypomni ci o wymianie filtra, tym samym zapewnisz sobie pełną skuteczność tego niezwykłego rozwiązania. Uwolnij się od kupowania wody w plastikowych opakowaniach PET, oszczędzaj czas i pieniądze. Smaczna i zdrowa woda zawsze pod ręką.