dafi.pl Reviews with ekomi-pl.com

ZESTAW 3 filtry do butelki Dafi SOFT i SOLID FC Barcelona niebiański

Dostępny
SKU
D.BUT.WK.BUT.FC.B.ZAKR.3PAK.NIEB.P
34
99
Zamów teraz, a wyślemy w najbliższy dzień roboczy
Darmowa dostawa od 150 zł
Kupujesz bezpośrednio u polskiego producenta
Masz 30 dni na zwrot
Więcej informacji
SKU D.BUT.WK.BUT.FC.B.ZAKR.3PAK.NIEB.P
EAN 5904870075319
Kolor niebiański
Gwarancja 24 miesiące
Wydajność filtra miesiąc
lub do 150 l wody (w zależności od jej jakości)

3 filtry FC Barcelona do butelki filtrującej Dafi SOFT i SOLID kolor niebieski

Wymienne wkłady do butelki filtrującej Dafi zapewnią czystą i smaczną wodę, gdziekolwiek zechcesz – bez obaw o jej jakość. Co więcej pozwala zaoszczędzić na zakupie wody butelkowanej, ponieważ jeden filtr zastępuje 300 półlitrowych butelek PET.

filtry butelkowe Dafi FC Barcelona Opakowanie filtrów butelkowych Dafi zostało starannie zaprojektowane, aby podnieść emocje związane z otrzymaniem i rozpakowaniem wkładów filtrujących z limitowanej edycji FC Barcelona. Charakteryzuje się nowoczesnym designem, nawiązującym do klubowych kolorów i estetyki. Wykracza poza zwykłą funkcjonalność, ponieważ zawiera esencję ducha klubu. Od eleganckiego wyglądu zewnętrznego po starannie dobrane detale, każdy aspekt opakowania jest dostosowany, aby zwiększyć Twoje wrażenia i zanurzyć Cię w świecie FC Barcelony.
filtr butelkowy Dafi FC Barcelona Herb klubu FC Barcelona jest wygrawerowany nie tylko na butelce filtrującej, ale także na filtrze butelkowym Dafi. To nie tylko zwiększa estetykę, ale także służy jako znak autentyczności. Symbolizuje oficjalne partnerstwo pomiędzy FC Barceloną, a marką Dafi gwarantując, że kupujesz oryginalny produkt zgodny z wartościami i standardami klubu. Nawodnienie jest najważniejsze, ale ważna jest także jakość wody, którą spożywamy. Butelki filtrujące FC Barcelona rozwiązują ten problem wykorzystując technologię filtrowania za pomocą węgla aktywnego.

Zestaw zawiera:

 • 3 filtry do butelki filtrującej Dafi z limitowanej kolekcji FC Barcelona

Unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy, usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki.

Polski produktwiodąca marka

Kupujesz filtr butelkowy bezpośrednio od producenta, firmy Formaster S.A. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, która od ponad 30 lat wytwarza w Kielcach produkty filtrujące wodę kranową.

BPA free

Produkt nie zawiera szkodliwego BISFENOLU A.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
 • bycie eko

  bycie eko

 • zdrowie

  zdrowie

 • poprawia smak

  smak

 • wygoda

  wygoda

 • oszczędność

  oszczędność

Wypucz filtr

Wypłucz filtr pod bieżącą, zimną wodą (około 30 sekund).

Napełnij butelkę

Napełnij butelkę w 2/3 zimną wodą kranową, umieść w środku filtr i zakręć ustnik.

Wstrzasnij

Energicznie wstrząśnij butelką kilka razy. Woda może przybrać szarawy odcień - to naturalne zjawisko. Wylej wodę i przepłucz butelkę.

Napełnij butelkę

Napełnij butelkę zimną wodą kranową, zainstaluj filtr oraz ustnik. Mocno naciskając opróżnij całą butelkę przez ustnik. Przepłucz butelkę i powtórz proces

Woda do picia

Napełnij butelkę zimną wodą kranową. Woda nadaje się do spożycia.

Eko energia

Eko energia

Nasza praca niesie ze sobą wielką odpowiedzialność, dlatego działamy tak, by nie szkodzić środowisku naturalnemu, a z drugiej strony pomagamy innym w rozwoju.

Podatki 100% w Polsce

Podatki 100% w Polsce

Prowadzimy legalną działalność, w związku z czym odprowadzamy podatki. Jako POLSKA firma od 30 lat wspieramy POLSKĄ gospodarkę.

Certyfikaty

Certyfikaty

Nasze przywiązanie do jakości spotyka się z ogromnym uznaniem, o czym świadczą liczne, polskie i międzynarodowe certyfikaty oraz aprobaty.

Badania i rozwój

Badania i rozwój

Nasze produkty poddajemy licznym testom, by zapewnić 100% bezpieczeństwa ich użytkownikom.

Społeczna odpowiedzialność

Społeczna odpowiedzialność

Każda działalność człowieka zostawia ślad w środowisku. Swoimi inicjatywami chcemy je zrekompensować i zachęcać innych do działań proekologicznych.

Surowce, praca, czas

Surowce, praca, czas

Aby powstał produkt potrzebne są surowce na jego stworzenie, praca wykwalifikowanego pracownika oraz czas na jego produkcję (zarówno czas pracy człowieka, jak i maszyny).

Promocja i reklama

Promocja i reklama

Komunikacja to ważny aspekt każdej działalności, w ten sposób prezentujemy nasze produkty, ich zaawansowanie technologiczne i korzyści wynikające z ich użytkowania.

Dystrybucja i logistyka

Dystrybucja i logistyka

Gotowe produkty dostarczamy na czas do naszych punktów dystrybucyjnych, by konsumenci mieli zapewniony do nich stały dostęp.

Marża

Marża

Utrzymanie firmy i jej budynków, praca maszyn czy pensje pracowników – to wkład na stałe wpisany w działalność. Marża, którą uzyskujemy to pieniądze przeznaczane na nieustanny rozwój i badania.