Elektryczne podgrzewacze wody Dafi

Podgrzewacze
Elektryczne przepływowe podgrzewacze wody Dafi to optymalne rozwiązanie, które zostało zaprojektowane w celu dostarczania ciepłej wody do dowolnego miejsca poboru w obrębie instalacji wodnej. Użytkowanie ogrzewaczy Dafi jest w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Ogrzewacz wody Dafi to wygodny i korzystny sposób ogrzewania wody użytkowej. Dzięki montażowi blisko punktu poboru wody czas oczekiwania na ciepłą wodę jest minimalny, woda nie traci ciepła płynąc w rurach, a zużycie energii elektrycznej na jej ogrzanie znacznie maleje.
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 20 wyników

na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 20 wyników

na stronie
Ustaw kierunek malejący

Podgrzewacz wody Dafi

cieszy się od lat niesłabnącą popularnością w całej Europie. Ogrzewacz przepływowy charakteryzuje się wysoką sprawnością połączoną z niską ceną. Jego żywotność jest bardzo długa, dzięki zastosowaniu do produkcji materiałów z tworzyw sztucznych, które w przeciwieństwie do metalu nie korodują. 
Montaż ogrzewaczy o różnych mocach, w kilku punktach poboru wody, pozwala na tańsze użytkowanie w porównaniu do jednego ogrzewacza (gazowego lub elektrycznego pojemnościowego). Ponadto pobór energii następuje tylko po odkręceniu pokrętła baterii - to ty decydujesz, kiedy i ile wody chcesz podgrzać. 
Podumywalkowy podgrzewacz o mocach 9 kW i 11 kW może ogrzać wodę w dwóch punktach jednocześnie, np. umywalce i pod prysznicem. 
Podgrzewacze Dafi można montować pod dowolnym kątem. Nie wpływa to na pracę ogrzewacza oraz nie powoduje uszkodzenia elementu grzejnego.