dafi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Zestaw startowy Dafi FLOW COMFORT filtr DC10 do wody wskaźnik niezależny

Dostępny
SKU
F.FR.ZEST.START.DC10.BEZ.BAT
499
00
Flow comfort typ filtra
Zamów teraz, a wyślemy w najbliższy dzień roboczy
Darmowa dostawa od 150 zł
Kupujesz bezpośrednio u polskiego producenta
Masz 30 dni na zwrot
Więcej informacji
SKU F.FR.ZEST.START.DC10.BEZ.BAT
EAN 5904870072592
Czas użytkowania max. 6 miesięcy
(w zależności od jakości wody i rodzaju zanieczyszczeń)
Wydajność filtra do 4,3 l/min
(w zależności od ciśnienia wody w sieci wodociągowej)
Temperatura pracy 4 - 30°C
Wysokość 290 mm
Głębokość 110 mm
Szerokość 110 mm

Zestaw startowy Dafi FLOW COMFORT z filtrem DC10 do wody ze wskaźnikiem niezależnym

Kompaktowa budowa filtra przepływowego Dafi DC10 doskonale optymalizuje wodę kranową. Redukuje chlor oraz inne niepożądane substancje, które negatywnie wpływają na smak i zapach wody. Po zastosowaniu systemu filtrującego Flow Comfort woda staje się klarowna i w pełni nadaje się do bezpośredniego spożycia. Przefiltrowana woda jest smaczna i zdrowa, a gdy wzbogacisz ją o naturalne dodatki, jak sok z cytryny czy listki mięty ugasi każde pragnienie.

JAK DZIAŁA FILTR DO WODY DAFI FLOW COMFORT DC10?

Złoże filtracyjne opracowane jest na bazie wysokiej jakości aktywnego węgla pochodzenia naturalnego. Woda przepływa przez sprasowany blok węglowy wykonany z łupin kokosa. Zastosowana mikrofiltracja działa jak sitko, zatrzymując małe cząsteczki powyżej 10 mikronów. Filtr Dafi DC10 posiada wyjątkowe właściwości, oczyszcza wodę z chloru lecz równocześnie nie pozbawia jej z cennych minerałów, takich jak: wapń, magnez, sód czy potas. System Flow Comfort charakteryzuje się szybkim montażem, prostą obsługą oraz kompaktową budową. Wymiana wkładu filtrującego jest intuicyjna i nie wymaga zastosowania narzędzi. Elementy systemu filtrującego przystosowane są do samodzielnego montażu w szafce zlewozmywakowej. W systemie Flow Comfort wykorzystano materiały dopuszczone do kontaktu z żywnością. Filtr do wody Dafi DC10 przewiduje zastosowanie wkładu filtrującego w różnych wariantach montażowych pod zlewem kuchennym z pobieraniem wody z typowego ujęcia zimnej wody kranowej. Filtr Dafi może być zastosowany do dystrybutorów wody. System Flow Comfort od Dafi jest doskonałą alternatywą dla wody butelkowanej, po przefiltrowaniu woda kranowa zmienia się w smaczną wodę do picia.

Zestaw startowy Dafi Flow Comfort DC10 zawiera:

filtr DC10 

Wkład filtrujący Dafi DC10, poprawiający smak wody kranowej

Głowicę wkładu filtrującego wodę

Elektroniczny, inteligentny wskaźnik LED wymiany wkładu filtrującego

 

Uchwyt do montażu filtra wody na ścianie

 

Trójnik z zaworem, elastyczny wężyk

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Atest higieniczny PZH filtrów przepływowych: OTWÓRZ

 

Instrukcja obsługi produktu : OTWÓRZ

Eko energia

Eko energia

Nasza praca niesie ze sobą wielką odpowiedzialność, dlatego działamy tak, by nie szkodzić środowisku naturalnemu, a z drugiej strony pomagamy innym w rozwoju.

Podatki 100% w Polsce

Podatki 100% w Polsce

Prowadzimy legalną działalność, w związku z czym odprowadzamy podatki. Jako POLSKA firma od 30 lat wspieramy POLSKĄ gospodarkę.

Certyfikaty

Certyfikaty

Nasze przywiązanie do jakości spotyka się z ogromnym uznaniem, o czym świadczą liczne, polskie i międzynarodowe certyfikaty oraz aprobaty.

Badania i rozwój

Badania i rozwój

Nasze produkty poddajemy licznym testom, by zapewnić 100% bezpieczeństwa ich użytkownikom.

Społeczna odpowiedzialność

Społeczna odpowiedzialność

Każda działalność człowieka zostawia ślad w środowisku. Swoimi inicjatywami chcemy je zrekompensować i zachęcać innych do działań proekologicznych.

Surowce, praca, czas

Surowce, praca, czas

Aby powstał produkt potrzebne są surowce na jego stworzenie, praca wykwalifikowanego pracownika oraz czas na jego produkcję (zarówno czas pracy człowieka, jak i maszyny).

Promocja i reklama

Promocja i reklama

Komunikacja to ważny aspekt każdej działalności, w ten sposób prezentujemy nasze produkty, ich zaawansowanie technologiczne i korzyści wynikające z ich użytkowania.

Dystrybucja i logistyka

Dystrybucja i logistyka

Gotowe produkty dostarczamy na czas do naszych punktów dystrybucyjnych, by konsumenci mieli zapewniony do nich stały dostęp.

Marża

Marża

Utrzymanie firmy i jej budynków, praca maszyn czy pensje pracowników – to wkład na stałe wpisany w działalność. Marża, którą uzyskujemy to pieniądze przeznaczane na nieustanny rozwój i badania.