dafi.pl Reviews with ekomi-pl.com

ZESTAW filtrów z obudowami: 2x polipropylenowy + jonowymieny + węglowy

Dostępny wkrótce
SKU
F.FI.ZEST.POLIP.WEG.ZYW.PIT
455
00
Zamów teraz, a wyślemy w najbliższy dzień roboczy
Darmowa dostawa od 150zł
Kupujesz bezpośrednio u polskiego producenta
Masz 30 dni na zwrot
Więcej informacji
SKU F.FI.ZEST.POLIP.WEG.ZYW.PIT
EAN 5902884101482
Gwarancja 36 miesięcy
Wydajność filtra do 30 l/min
( w zależności od ciśnienia wody w sieci wodociągowej )
Temperatura pracy 2-30°C
Wysokość 248 mm (9 3/4”)

Prezentowany zestaw ma na celu zapewnienie wysokojakościowej wody, bezpośrednio w punkcie jej poboru. Filtr polipropylenowy filtruje wodę w sposób mechaniczny – usuwa z niej piasek, zanieczyszczenia wymywane z powierzchni instalacji hydraulicznych, produkty korozji. Filtr z żywicą jonowymienną zmiękcza wodę, dzięki czemu na elementach grzewczych czajnika, żelazka, ekspresu do kawy nie osadza się kamień. W ten sposób przedłużamy żywotność swoich sprzętów AGD. Filtr węglowy skutecznie usuwa chlor, jego pochodne i zanieczyszczenia organiczne, poprawiając smak i zapach wody.

Zestaw 4 filtrów w sposób kompleksowy oczyszcza wodę. Przepływowe filtry do wody stanowią najskuteczniejszy sposób na podwyższenie jakości wody, bezpośrednio w punkcie jej poboru.

Filtr z żywicą jonowymienną zmiękcza wodę, usuwając jony wapnia i magnezu. Nadmierna twardość wody jest przyczyną powstawania kamienia kotłowego na elementach grzejnych pralek, zmywarek, czajników elektrycznych i innych urządzeń AGD, powodując większe zużycie środków myjących i piorących.

Filtry polipropylenowe filtrują wodę w sposób mechaniczny. Kolejne warstwy filtra usuwają piasek, produkty korozji i wszelkie zanieczyszczenia, które mogą wpłynąć na właściwości organoleptyczne wody. W trakcie procesu oczyszczania następuje osadzanie cząstek na powierzchni filtra, co zwiększa efekt filtracji, obniżając jednocześnie przepustowość filtra. Gdy jest on zabrudzony, należy niezwłocznie go wymienić. W zestawie otrzymujesz dwa wkłady o filtracji 25 µm. 

Filtr węglowy skutecznie usuwa chlor i jego związki oraz zanieczyszczenia organiczne. Dzięki jego zastosowaniu poprawia się smak wody, znika zabarwienie i przykry zapach. Zawiera wysoce aktywny, naturalny węgiel, pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego.

Czas użytkowania poszczególnych filtrów jest odmienny. Filtr z żywicą jonowymienną należy wymienić max. po 1 miesiącu użytkowania, filtr polipropylenowy – max. po 3 miesiącach, a filtr węglowy po max. 6 miesiącach lub gdy zmniejszy się jego wydajność.

W zestawie znajduje się komplet śrubunków i złączek oraz klucz montażowy.

Atest PZHAtest PZH

Dbamy o to, aby produkty Dafi były bezpieczne i spełniały najwyższe normy jakości. Dzbanki filtrujące wodę są regularnie badane i i testowane w nowoczesnym laboratorium Formaster i akredytowanych jednostkach zewnętrznych.

Atest filtrów przepływowych PDF

Polski ProduktPolski Produkt
Wiodąca markaWiodąca marka

Kupujesz filtry dzbankowe bezpośrednio od producenta, firmy Formaster S.A. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, która od ponad 30 lat wytwarza w Kielcach produkty filtrujące wodę kranową.

Atest PZHAtest PZH

Produkt nie zawiera szkodliwego BISFENOLU A.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

  • funkcjonalna, prosta, solidna konstrukcja

    funkcjonalna, prosta, solidna konstrukcja

  • doskonała zdolność filtracji

    doskonała zdolność filtracji

  • duża wydajność filtrowania

    duża wydajność filtrowania

Instrukcja obsługi produktu : OTWÓRZ

Eko energia

Eko energia

Nasza praca niesie ze sobą wielką odpowiedzialność, dlatego działamy tak, by nie szkodzić środowisku naturalnemu, a z drugiej strony pomagamy innym w rozwoju.

Podatki 100% w Polsce

Podatki 100% w Polsce

Prowadzimy legalną działalność, w związku z czym odprowadzamy podatki. Jako POLSKA firma od 30 lat wspieramy POLSKĄ gospodarkę.

Certyfikaty

Certyfikaty

Nasze przywiązanie do jakości spotyka się z ogromnym uznaniem, o czym świadczą liczne, polskie i międzynarodowe certyfikaty oraz aprobaty.

Badania i rozwój

Badania i rozwój

Nasze produkty poddajemy licznym testom, by zapewnić 100% bezpieczeństwa ich użytkownikom.

Społeczna odpowiedzialność

Społeczna odpowiedzialność

Każda działalność człowieka zostawia ślad w środowisku. Swoimi inicjatywami chcemy je zrekompensować i zachęcać innych do działań proekologicznych.

Surowce, praca, czas

Surowce, praca, czas

Aby powstał produkt potrzebne są surowce na jego stworzenie, praca wykwalifikowanego pracownika oraz czas na jego produkcję (zarówno czas pracy człowieka, jak i maszyny).

Promocja i reklama

Promocja i reklama

Komunikacja to ważny aspekt każdej działalności, w ten sposób prezentujemy nasze produkty, ich zaawansowanie technologiczne i korzyści wynikające z ich użytkowania.

Dystrybucja i logistyka

Dystrybucja i logistyka

Gotowe produkty dostarczamy na czas do naszych punktów dystrybucyjnych, by konsumenci mieli zapewniony do nich stały dostęp.

Marża

Marża

Utrzymanie firmy i jej budynków, praca maszyn czy pensje pracowników – to wkład na stałe wpisany w działalność. Marża, którą uzyskujemy to pieniądze przeznaczane na nieustanny rozwój i badania.