dafi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Bidony, pojemniki próżniowe i wyciskarki Dafi

Akcesoria

Wśród akcesoriów marki Dafi znajdują się pojemniki próżniowe do przechowywania żywności, bidony, akcesoria do butelek filtrujących Solid. Pojemniki próżniowe to rozwiązanie stworzone jako odpowiedź na powszechny problem marnowania jedzenia. Pojemniki na żywność SeeYoo nie tylko wydłużają świeżość i zachowują smak produktów żywnościowych, ale również zapobiegają roznoszeniu się zapachów w lodówce. 

Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 64 produktów

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronie

Naczynia próżniowe na żywność, wyciskarka a może bidon Dafi?

Wyciskarka jest narzędziem na łatwe i szybkie pozyskanie soku z cytrusów. Prosta w użytkowaniu i czyszczeniu jest idealnym uzupełnieniem szklanej karafki oraz dzbanka Dafi, jak i pozostałych akcesoriów kuchennych. Uzyskany sok zachowuje pełnię witamin i minerałów, dzięki czemu ma lepszy smak i naturalną barwę.

Hermetyczne pojemniki na jedzenie wyróżnia niezwykła szczelność (silikonowe uszczelki, zawór Air Clip), która w połączeniu z pompką do pojemników próżniowych gwarantuje ochronę produktów przed powietrzem oraz wilgocią. Próżniowe pojemniki nadają się do przechowywania zarówno produktów, półproduktów, jak również niespożytych gotowych dań. 
Jeżeli nie masz jeszcze wyrobionego nawyku częstego picia wody, bądź nie wychodzisz z domu na długo – wybierz bidon Dafi. Wystarczy, że przed każdym wyjściem napełnisz go wodą przefiltrowaną w dzbanku filtrującym Dafi.