Bidony, karafki szklane i wyciskarki Dafi

Akcesoria

Wśród akcesoriów marki Dafi znajduje się karafka szklana, bidon oraz wyciskarka do cytrusów. Designerska karafka wykonana z wysokiej jakości szkła to wygodne akcesorium dla wszystkich użytkowników dzbanków filtrujących i nie tylko. Wyposażona w wieczko, pozwala zachować świeżość, chroniąc napój przed przenikaniem niepożądanych zapachów oraz zewnętrznych nieczystości. 

Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

na stronie
Ustaw kierunek malejący

Wyciskarka, szklana karafka, a może bidon Dafi?

Wyciskarka jest narzędziem na łatwe i szybkie pozyskanie soku z cytrusów. Prosta w użytkowaniu i czyszczeniu jest idealnym uzupełnieniem szklanej karafki oraz dzbanka Dafi, jak i pozostałych akcesoriów kuchennych. Uzyskany sok zachowuje pełnię witamin i minerałów, dzięki czemu ma lepszy smak i naturalną barwę.
Karafka to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju przyjęcia, obiady rodzinne, czy spotkania biznesowe. Doskonale sprawdzi się również w kuchni podczas gotowania, na biurku, czy w sypialni. Wystarczy, że przelejesz do niej wodę przefiltrowaną przy pomocy dzbanka,
a zapewni Ci dostęp do smacznej wody bez względu na to, co robisz. Ergonomia i przemyślany design sprawiają, że karafka Dafi nie zajmuje dużo miejsca, jednocześnie jest bardzo pojemna. Klepsydryczne przewężenie stanowi idealny uchwyt, gwarantując również pewność, że karafka nie wyślizgnie się z dłoni. Wykonana z wysokiej jakości szkła, stanowi stylowy dodatek do każdej przestrzeni, w jakiej będzie się znajdować. Kolorowe korki nie tylko zapewniają ostatni szlif w dopasowaniu akcesorium do wnętrza, dzięki nim drobinki kurzu nie mają możliwości przedostania się do naszego napoju.
Jeżeli nie masz jeszcze wyrobionego nawyku częstego picia wody, bądź nie wychodzisz z domu na długo – wybierz bidon Dafi. Wystarczy, że przed każdym wyjściem napełnisz go wodą przefiltrowaną w dzbanku filtrującym Dafi.