Bidony, karafki szklane i wyciskarki Dafi

Akcesoria

Wśród akcesoriów marki Dafi znajduje się karafka szklana, bidon oraz wyciskarka do cytrusów. Designerska karafka wykonana z wysokiej jakości szkła to wygodne akcesorium dla wszystkich użytkowników dzbanków filtrujących i nie tylko. Wyposażona w wieczko, pozwala zachować świeżość, chroniąc napój przed przenikaniem niepożądanych zapachów oraz zewnętrznych nieczystości. 

Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

na stronie
Ustaw kierunek malejący

Wyciskarka, szklana karafka, a może bidon Dafi?

Wyciskarka jest narzędziem na łatwe i szybkie pozyskanie soku z cytrusów. Prosta w użytkowaniu i czyszczeniu jest idealnym uzupełnieniem szklanej karafki oraz dzbanka Dafi, jak i pozostałych akcesoriów kuchennych. Uzyskany sok zachowuje pełnię witamin i minerałów, dzięki czemu ma lepszy smak i naturalną barwę.
Karafka to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju przyjęcia, obiady rodzinne, czy spotkania biznesowe. Doskonale sprawdzi się również w kuchni podczas gotowania, na biurku, czy w sypialni. Wystarczy, że przelejesz do niej wodę przefiltrowaną przy pomocy dzbanka,
a zapewni Ci dostęp do smacznej wody bez względu na to, co robisz. Ergonomia i przemyślany design sprawiają, że karafka Dafi nie zajmuje dużo miejsca, jednocześnie jest bardzo pojemna. Klepsydryczne przewężenie stanowi idealny uchwyt, gwarantując również pewność, że karafka nie wyślizgnie się z dłoni. Wykonana z wysokiej jakości szkła, stanowi stylowy dodatek do każdej przestrzeni, w jakiej będzie się znajdować. Kolorowe korki nie tylko zapewniają ostatni szlif w dopasowaniu akcesorium do wnętrza, dzięki nim drobinki kurzu nie mają możliwości przedostania się do naszego napoju.
Jeżeli nie masz jeszcze wyrobionego nawyku częstego picia wody, bądź nie wychodzisz z domu na długo – wybierz bidon Dafi. Wystarczy, że przed każdym wyjściem napełnisz go wodą przefiltrowaną w dzbanku filtrującym Dafi.