dafi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Elektryczne podgrzewacze wody Dafi

Podgrzewacze
Elektryczne przepływowe podgrzewacze wody Dafi to optymalne rozwiązanie, które zostało zaprojektowane w celu dostarczania ciepłej wody do dowolnego miejsca poboru w obrębie instalacji wodnej. Użytkowanie ogrzewaczy Dafi jest w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Ogrzewacz wody Dafi to wygodny i korzystny sposób ogrzewania wody użytkowej. Dzięki montażowi blisko punktu poboru wody czas oczekiwania na ciepłą wodę jest minimalny, woda nie traci ciepła płynąc w rurach, a zużycie energii elektrycznej na jej ogrzanie znacznie maleje.
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 20 wyników

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Podgrzewacz wody Dafi

Cieszy się od lat niesłabnącą popularnością w całej Europie. Ogrzewacz przepływowy charakteryzuje się wysoką sprawnością połączoną z niską ceną. Jego żywotność jest bardzo długa, dzięki zastosowaniu do produkcji materiałów z tworzyw sztucznych, które w przeciwieństwie do metalu nie korodują. 
Montaż ogrzewaczy o różnych mocach, w kilku punktach poboru wody, pozwala na tańsze użytkowanie w porównaniu do jednego ogrzewacza (gazowego lub elektrycznego pojemnościowego). Ponadto pobór energii następuje tylko po odkręceniu pokrętła baterii - to ty decydujesz, kiedy i ile wody chcesz podgrzać. 

Podumywalkowy podgrzewacz o mocach 9 kW i 11 kW może ogrzać wodę w dwóch punktach jednocześnie, np. umywalce i pod prysznicem. 
Podgrzewacze Dafi można montować pod dowolnym kątem. Nie wpływa to na pracę ogrzewacza oraz nie powoduje uszkodzenia elementu grzejnego.