dafi.pl Reviews with ekomi-pl.com

ZESTAW 3 filtry Unimax PerfectLine do dzbanka filtrującego Dafi

Dostępny
SKU
D.WF.DAFI.UM.PERFECT.LINE.2+1.P
49
99
Dafi
Zamów teraz, a wyślemy w najbliższy dzień roboczy
Darmowa dostawa od 150zł
Kupujesz bezpośrednio u polskiego producenta
Masz 30 dni na zwrot
Więcej informacji
SKU D.WF.DAFI.UM.PERFECT.LINE.2+1.P
EAN 5902884108023
Creator Nie
Gwarancja 24 miesiące
Typ filtra Unimax
Wydajność filtra miesiąc
(w zależności od jakości wody kranowej)

3 wkłady filtrujące Unimax PerfectLine do dzbanków filtrujących

Filtr Unimax PerfectLine zawiera systematycznie kontrolowaną i odpowiednio dobraną mieszankę filtrującą, składającą się z węgla aktywnego i żywicy jonowymiennej. Dzięki temu filtr znacznie redukuje twardość wody, zawartość metali ciężkich, związków chloru oraz innych substancji mogących niekorzystnie wpływać na smak, zapach i barwę wody kranowej.

Filtr do wody PerfectLine Unimax

W 2021 roku, wsłuchując się w potrzeby naszych dotychczasowych Klientów, wprowadziliśmy na rynek nowy rodzaj filtra do dzbanków. Wkład Unimax PerfectLine ma zmieniony kształt ścianek bocznych oraz denko wkładu. Wszystko po to, by filtrowanie wody było jeszcze bardziej skuteczne i efektywne. Nowa budowa wkładu filtrującego pozwala na dużo szerszy obszar zastosowań. Filtr można umieszczać w dzbankach Dafi typ Unimax oraz w dzbankach filtrujących innych producentów, w tym korzystających z Brita Maxtra Plus i PerfectFit (zarejestrowane znaki należą do ich właścicieli). Filtr Unimax PerfectLine posiada Atest PZH i nie zawiera szkodliwego bisfenolu A. Do produkcji używamy tylko surowców, które są przebadane i dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Smaczna woda z filtrem Unimax PerfectLine

Lepsza, smaczniejsza kawa, herbata, zupy… W zależności od twardości wody filtr PerfectLine Unimax działa skutecznie przez około miesiąc. Po tym czasie filtr należy wymienić na nowy, by zapewnić sobie stały dostęp do smacznej wody. Tylko regularna wymiana filtra pozwoli uzyskać najlepszą wodę do spożycia, idealną zarówno do picia, jak i gotowania. Przypomni Ci o tym intuicyjna aplikacja Moje Dafi, stworzona z myślą o użytkownikach naszych dzbanków oraz butelek filtrujących. Pobierz Moje Dafi. Oszczędzaj czas i ciesz się wodą od Dafi!

Filtr Unimax PerfectLine przeznaczony jest do polepszania jakości wody kranowej. Dzięki niemu staje się ona idealna do picia, parzenia i gotowania. Woda przefiltrowana Dafi PerfectLine jest alternatywą wody butelkowanej. Dodatkowo zapobiega gromadzeniu się osadu na elementach grzejnych czajnika, żelazka i ekspresu do kawy.

Pasujący dzbanek filtrujący: typu Unimax

Zoptymalizowaliśmy kształt i działanie filtrów Dafi Unimax. Trwa wymiana opakowań, którą chcemy przeprowadzić w duchu zrównoważonego rozwoju. Dlatego tymczasowo filtr na zdjęciu z opakowania może się różnić od kształtu nowego produktu w środku. Nie wpływa to na jakość przefiltrowanej wody.

 

Przeznaczenie wody filtrowanej:

 • Posiłki dla dzieci

  posiłki dla dzieci

 • Zimne napoje

  zimne napoje

 • herbata

  kawa lub herbata

 • gotowanie

  gotowanie

 • Bidony

  bidony

 • pojenie zwierząt

  pojenie zwierząt

 

Polski produktwiodąca marka

Kupujesz filtry dzbankowe bezpośrednio od producenta, firmy Formaster S.A. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, która od ponad 30 lat wytwarza w Kielcach produkty filtrujące wodę kranową.

BPA free

Produkt nie zawiera szkodliwego BISFENOLU A.

Atest PZH

Dbamy o to, aby produkty Dafi były bezpieczne i spełniały najwyższe normy jakości. Dzbanki filtrujące wodę są regularnie badane i i testowane w nowoczesnym laboratorium Formaster i akredytowanych jednostkach zewnętrznych.

Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

 

Informacje dodatkowe

 

Przekrój wkładu Dafi Unimax Perfectline

FILTROWANIE KROK PO KROKU:

Krok 1. Górna pokrywa filtra wychwytuje zanieczyszczenia mechaniczne. Odpowiednio zaprojektowana, zapewnia właściwą cyrkulację wody poddawanej filtracji.

Krok 2. Siateczka filtrująca zatrzymuje znajdującą się w wodzie zawiesinę lub osad np.: pianę, tłuszcz, rdzę.

Krok 3. Żywica jonowymienna usuwa z wody niektóre metale ciężkie, pozwala wychwycić związki odpowiedzialne za kamień kotłowy. Dzięki temu woda jest zmiękczona, a w herbacie nie pojawia się mętny osad.

Krok 4. Węgiel aktywny redukuje chlor oraz związki organiczne znajdujące się w wodzie kranowej. Usuwa z niej nieprzyjemny zapach, jak również poprawia smak.

Krok 5. Dolna pokrywa o mikroporowatej strukturze przeprowadza powtórną filtrację mechaniczną, zapewniając najwyższą czystość wody.

 

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

 • bycie eko

  bycie eko

 • zdrowie

  zdrowie

 • poprawia smak

  smak

 • wygoda

  wygoda

 • ochrona AGD

  ochrona AGD

 • oszczędność

  oszczędność

UWAGA!

Pierwsza przefiltrowana woda może być mętna. Użyj jej do podlania roślin.

Jeśli woda nie przepływa przez filtr - wyjmij go, lekko wstrząśnij i ponownie zainstaluj.

Filtr sterylizowany parą, może być mokry - nadaje się użycia

ZALECENIA DOTYCZĄCE EKSPLOATACJI

Filtrować wyłącznie zimna wodę wodociągową.

Wymieniać filtr co 1 miesiąc lub po przefiltrowaniu ok. 200 l wody (w zależności od jej twardości).

Chronić wode filtrowana przed działaniem promieni słonecznych, w przeciwnym razie na filtrze może pojawić się zielony nalot.

Filtrować wodę o temperaturze poniżej 30 stopni Celcjusz

Zużyć wodę mak. 12 godzin po przefiltrowaniu.

Filtr powinien być zanurzony w wodzie przez cały czas użytkowania - jest to gwarancja jego prawidłowego działania.

Eko energia

Eko energia

Nasza praca niesie ze sobą wielką odpowiedzialność, dlatego działamy tak, by nie szkodzić środowisku naturalnemu, a z drugiej strony pomagamy innym w rozwoju.

Podatki 100% w Polsce

Podatki 100% w Polsce

Prowadzimy legalną działalność, w związku z czym odprowadzamy podatki. Jako POLSKA firma od 30 lat wspieramy POLSKĄ gospodarkę.

Certyfikaty

Certyfikaty

Nasze przywiązanie do jakości spotyka się z ogromnym uznaniem, o czym świadczą liczne, polskie i międzynarodowe certyfikaty oraz aprobaty.

Badania i rozwój

Badania i rozwój

Nasze produkty poddajemy licznym testom, by zapewnić 100% bezpieczeństwa ich użytkownikom.

Społeczna odpowiedzialność

Społeczna odpowiedzialność

Każda działalność człowieka zostawia ślad w środowisku. Swoimi inicjatywami chcemy je zrekompensować i zachęcać innych do działań proekologicznych.

Surowce, praca, czas

Surowce, praca, czas

Aby powstał produkt potrzebne są surowce na jego stworzenie, praca wykwalifikowanego pracownika oraz czas na jego produkcję (zarówno czas pracy człowieka, jak i maszyny).

Promocja i reklama

Promocja i reklama

Komunikacja to ważny aspekt każdej działalności, w ten sposób prezentujemy nasze produkty, ich zaawansowanie technologiczne i korzyści wynikające z ich użytkowania.

Dystrybucja i logistyka

Dystrybucja i logistyka

Gotowe produkty dostarczamy na czas do naszych punktów dystrybucyjnych, by konsumenci mieli zapewniony do nich stały dostęp.

Marża

Marża

Utrzymanie firmy i jej budynków, praca maszyn czy pensje pracowników – to wkład na stałe wpisany w działalność. Marża, którą uzyskujemy to pieniądze przeznaczane na nieustanny rozwój i badania.