Butelki filtrujące Dafi Solid i Soft

Butelki filtrujące

Poręczne butelki filtrujące Dafi wielokrotnego użytku wyposażone są
w wymienny filtr, który usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej. Zawarty w nim naturalny węgiel aktywny otrzymuje się z łupin orzecha kokosowego. Butelki z filtrem są bezpieczne dla zdrowia, co potwierdzają systematyczne badania i uzyskane certyfikaty. Butelka filtrująca Soft dostępna jest w 3 pojemnościach, a butelka Solid w 2 pojemnościach. Najmniejsza pojemność 0,3 l została stworzona z myślą o najmłodszych. Butelkę 0,5 l można wygodnie zabrać ze sobą na spacer lub do pracy. Największa 0,7 l sprawdzi się na siłowni, czy podczas dalekich podróży.

Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 24 wyników

na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 24 wyników

na stronie
Ustaw kierunek malejący

Butelki filtrujące wodę Solid i Soft

Są lekkie, poręczne i trwałe – dzięki temu nie tylko możesz mieć je zawsze przy sobie, ale i naprawdę długo korzystać z ich zalet. Każda butelka filtrująca Dafi wyposażona jest w węglowy wkład filtrujący (sprasowany węgiel aktywny wytwarzany z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej oraz pozostawi niezmienioną ilość minerałów występujących w wodzie kranowej (głównie magnez oraz wapń).
Pamiętaj! Aby zachować wszystkie walory zdrowotne i w pełni cieszyć się smakiem wody filtrowanej, wymieniaj co miesiąc filtr butelkowy.
Sprawdź również naszą NOWOŚĆ - butelkę filtrującą Solid, wykonaną z wytrzymałego Tritanu ®, dostępną w pojemnościach 0,5 i 0,7 litra.